IC MEKAN DETAYLAR

Projede bitime doğru yaklaşırken detay işleri ile ilgilenmeye devam ediyoruz. Öncelikle güvenlik için en önemli kısımlardan biri olan emniyet kemerleri ile devam ediyoruz.

Emniyet kemelerleri olmadan pistlere de giriş yapılamıyor.

Eski kemerler sökülüp sorun araştırılıyor, toplama merkezlerindeki yaylar zamandan dolayı artık işlemlerini yerine getirmez hale gelmişler. Bu yüzden bu mekanizmaları sökerek, yenileri ile değiştiriyoruz.

Yeni kemerlerimiz sipariş üstüne geldi. Araca takılıyor.

Bu arada bu işlemi Kadosan da Saraçoğlu Döşeme’ye çok uygun ve temiz bir işçilikle yaptırdım. Bu tip işleri olan arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir.

İçmekandaki eksikleri tamamlayarak devam ediyoruz. Öncelikle AFR mizin montajı için orta konsolu söktük, kolları sıvıyoruz.

dan hiçbirşey olmuyor…

AFR’mizi dıştan değil içten monte edilerek, araç içindeki orijinalliği bozmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sonuçta 1986 model araçta dijital bir kadran çok da beklenen birşey değil, fakat AFR’siz de olmayacağı için ortak sonuca bu şekilde eriştik.

Temiz de oldu. Cumhur beyin eline yüreğine sağlık.

Akif bey kolları sıvıyor şimdi de, ufak tefak yanmayan lambalar, ekstra ışıklar teyp derken, iç mekanda döşeme öncesi bayağı bir şekilde toparlandı ve renklendi.

Konsoldaki Aydınlatma ve Silecek işaretlerini de ışıklandırdık. IMG_1685

AFR ve teybi yerleştirdikten sonra orta konsol da göz dolduruyor.

Küllükteki ışığı da unutmadık tabi ki.

Proje sürprizlerle devam edecek inş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.