INTERCITY ISTANBUL PARK TRACK DAY

BPgünlerin geleceğine inanmazdım, 4AC motorumuz ve 7 yıllık lastiklerimiz Istanbul park efsanesi tatsın istedimSıramızı beklerken heyecanlanıyoruz, insanlar etraftaki onca güzellik dururken aracımızla ilgileniyor, paslar çürükler unutuluyor, herkes tebrik ediyor,

Tüm dostlarıma teşekkürler!

Kopilotsuz pilot olur mu? Tabi ki hayır!
Güzel dostum Kaan’la pist öncesi heyacanı yaşıyoruz, çalışmayan emniyet kemerleri pist görevlilerini tedirgin ediyor ama kontrolden geçiyoruz 🙂


Pist öncesi özçekimi 🙂

Pistten kareler:


  

20 dk’nın sonlarına doğru araçta hafif teklemeler hissetmeye başlıyorum.Copilot değişikliği için pite giriyorum ve yağ ışığı yanıyor. Olabilir deyip çok da önemsemiyorum.

Oda ne?! 7 . Virajın çıkışında 4AC artık kendini bırakıyor ve hararet yapıyor, Intercity çalışanlarına çok teşekkürler hemen aracı çekiyoruz.


Arabamız 3 saat bekledikten sonra halen çalışıyor. Ucuz atlatıyoruz, sanırım günün temposu havanın ve asfaltın sıcaklığı bizim ihtiyara fazla geliyor mola diyor.

Bize de bu muhteşem fotoğraf kalıyor 

Burağın üstün pist koordinasyonları AE ben ve Istanbulpark daha ne isterim!

One thought on “INTERCITY ISTANBUL PARK TRACK DAY

  1. Abi ileriki zamanlarda bende bi AE86 toplamak istiyorum yardımcı olurmusun nerede bulabilirim parçası Türkiye de yokmudur bi görüşebilir miyiz acaba ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir