BENZIN TV

Aracımızın restorasyonu neredeyse tamamlanmışken , çekim yapmak için sevgili Burak Ertem’e BenzinTV’ye ulaşıyoruz. Burak Ertem’in gözünden bir video çekimi yapmak için dostlarla birlikte Kurtköy’e doğru yola çıkıyoruz.

Mekana ulaşınca aracı park edip, fotoğraflar çekip kurgu için Burak Bey ve Ekibi ufak bir toplantı yapıyor.

Burak abimizin gözünden küçük Toyota’mız!

Video çok yakında sizlerle olacak.

Bu arada katkılarından dolayı Tntrmedia’ya ve CareSolution’a teşekkürler.

BENZIN TV” için 3 yorum

  1. mehmet seni ve aracını bugün ilk kez benzin tv’de gördüm..çıkardığın iş olağan üstü seni tebrik ederim..bende 1973 model bir hurdayla uğraşıyorum hurda diyorum çünkü (11 ayda kaportadaki işlerin %90’na henüz gelebildik) sorum şuki; makalende birçok kez powerflex bushing’den bahsetmişsin ancak sürüş esnasındaki izlenimlerini aktarmamışsın, ben orjinal burçları bulup taktığım halde yinede aklımda kaldı bu marka biraz bakındım ancak ödeme kısmına e-mail yazmak istemedğim için sana sorayım hemde tebrik edeyim istedim bu ürünler buraya gelirken gümrük uygulanıyormu birde paypal dışında kredi kartıyla alma seçeneği varmı? şimdiden teşşekkürler

    1. Selamlar, öncelikle teşekkür ederim, devamında Allah kolaylık versin. Powerflexler muhteşemler… sürüş sırasında hissiyatı keskinleştiriyorlar. Ben alırken paypal vardı tabi onunla aldık ama powerflexshop.coma bir bakmalısın. Tek dez avantajı aracı biraz sertleştiyor. Sekme yapmıyor ama kasislerde düşme hissi yaratıyor diyebiliriz. Kolaylıklar!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir